Měšťanská beseda facebook

 

Youtube

 

  

Měšťanská beseda > Aktuálně > Týden v Kině Beseda: Teroristka Janžurová, záhadný Michelangelo i romantická komedie

Týden v Kině Beseda: Teroristka Janžurová, záhadný Michelangelo i romantická komedie

(publikováno 11. 5. 2019)

 

13. 5. v 19:15 – Nikdy neodvracej zrak

Strhující drama o osvobozující síle umění a lidské tvořivosti. Příběh jeho hrdinů je inspirován skutečnými událostmi i osobami a překlenuje tři éry německé historie, během nichž malíř Kurt Bartnert prožil své dětství v nacistickém Německu, dospíval v komunistickém Východním Německu a svůj umělecký vývoj završil v Západním Německu.

 

15. 5. v 19:15 – Teroristka

Komedie Teroristka je příběhem učitelky v důchodu, která celý život učila žáky, že základem všeho je slušnost a násilí nic neřeší. Jenže zjistí, že přesně na to gauneři spoléhají. Učitelky v důchodu sice nestřílejí lidi…ale teď už si tím nikdo nebude jistý.

 

16. 5. v 17:00 – Ženy v běhu

Romantická komedie režiséra Martina Horského (Život je život, Bezva ženská na krku) vypráví o radostech a strastech toho, když se jedna nesportovní rodina rozhodne zaběhnout maraton. V hlavních rolích se představí Zlata Adamovská, Tereza Kostková a Jenovéfa Boková. Zvýhodněné vstupné 69 korun pro seniory nad 65 let.

 

16. 5. v 19:15 – Michelangelo: Láska a smrt

Michelangelo je spolu s Leonardem považován za jednoho z největších umělců renesance – a možná všech dob. Ale kdo opravdu byl tento bouřlivý a vášnivý velikán dějin umění?

 

Aktuální program Kina Beseda