Měšťanská beseda facebook

 

Youtube

 

  

Měšťanská beseda > Aktuálně > Týden v Kině Beseda: Nový Almodóvar, teroristka Janžurová i příběh Eltona Johna

Týden v Kině Beseda: Nový Almodóvar, teroristka Janžurová i příběh Eltona Johna

(publikováno 24. 5. 2019)

 

27. 5. v 19:15 – Bolest a sláva

Salvator Mallo je slavný filmový režisér. Posbíral mnoho úspěchů, ale nyní se jeho svět hroutí. Salvator cítí jen prázdnotu a není schopen tvořit. Jestli chce dál žít, musí najít příčinu. Bolest a sláva je nejnovějším počinem z pera kultovního španělského režiséra a scenáristy Pedra Almodóvara v hlavních rolích s Antoniem Banderasem a Penélopou Cruz.

 

29. 5. v 19:15 – Teroristka

Komedie Teroristka je příběhem učitelky v důchodu, která celý život učila žáky, že základem všeho je slušnost a násilí nic neřeší. Jenže zjistí, že přesně na to gauneři spoléhají.

 

30. 5. v 17:00 – Na střeše

Alois Švehlík v roli nevraživého profesora v důchodu, jemuž náhoda přivede do cesty vietnamského mladíka Songa. Profesor Rypar chlapci, jehož najde ukrytého na střeše svého domu, nabídne na pár dnů azyl. Jejich spolužití přináší mnoho třecích ploch, ale i komických situací. Senioři nad 65 let mají zvýhodněné vstupné 69 korun.

 

30. 5. v 19:15 – Rocketman

Rocketman je hudební fantazie, která vypráví životní příběh jednoho z nejúspěšnějších muzikantů současnosti. Elton John vždycky zpíval jako bůh, oblékal se jako nikdo jiný, žil jako pravý rocker a navzdory tomu přežil, aby vám o sobě mohl vyprávět.

 

Aktuální program Kina Beseda