Měšťanská beseda facebook

 

Youtube

 

 

 

Měšťanská beseda > Aktuálně > Týden v Kině Beseda: Blade Runner se vrací

Týden v Kině Beseda: Blade Runner se vrací

(publikováno 2. 12. 2017)

 

4. 12. 19:15 – Dokud nás svatba nerozdělí

Když organizujete dokonale promyšlenou, luxusní svatbu na francouzském zámečku ze 17. století, úplně si to říká o nějaký průšvih. A když se má něco pokazit, věřte tomu, že se to opravdu pokazí... Nová komedie od režisérů filmu Nedotknutelní.

 

6. 12. 19:15 – Blade Runner 2049

Blade Runner 2049 Denise Villeneuva se odehrává 30 let po původním Blade Runnerovi (1982) Ridleyho Scotta. Za tu dobu se hodně změnilo. Replikanti stále existují, ale mají ve společnosti poněkud jiné postavení než v roce 2019.

 

7. 12. 19:15 – Dvojitý milenec

Erotikou prosycený thriller sleduje křehkou Chloé, která se zaplete s vlastním psychoterapeutem. Ten však není tím, kým se na první pohled zdál být, a Chloé zjišťuje, že před ní skrývá nejen existenci vlastního jednovaječného dvojčete, ale i temnou minulost.

 

8. 12. 18:00 – Milada

Na plátna kin se vůbec poprvé dostává dramatický osud Milady Horákové, který ve své době otřásl světem.

 

9. 12. 14:30 – Earth: Den na zázračné planetě

Strhující film o naší planetě, který dokonale využívá možnosti velkého plátna. Nejnovější snímek z produkce BBC představuje nezapomenutelné hrdiny – mládě zebry snažící se překonat rozvodněnou řeku; pandu, která usměrňuje svého hravého potomka či rodinku vorvaňů s oblibou pospávající ve svislé poloze.

 

Aktuální program Kina Beseda