Měšťanská beseda facebook

 

Youtube

 

  

Měšťanská beseda > Aktuálně > Týden v Kině Beseda: Andrea Bocelli s Pljuščenkem, uchvacující hory i nejtemnější hodina Winstona Churchilla

Týden v Kině Beseda: Andrea Bocelli s Pljuščenkem, uchvacující hory i nejtemnější hodina Winstona Churchilla

(publikováno 3. 3. 2018)

 

5. 3. 17:00 – Intimissimi on Ice

Andrea Bocelli jako hlavní hvězda show na ledě. Zazní slavné operní árie i písničky pop music a k vidění bude bruslařské vystoupení například Jevgenije Pljuščenka, Stéphana Lambiela a Shizuky Arakawy.

 

5. 3. 20:00 – Nejtemnější hodina

Winston Churchill na počátku 2. světové války musí učinit zásadní rozhodnutí. Hrozba Německé invaze je bezprostřední a on jako premiér Velké Británie musí v této temné hodině během krátké chvíle semknout národ a změnit průběh světových dějin. V hlavní roli Gary Oldman. Promítáme v rámci přehlídky Best of 2017.

 

7. 3. 19:15 – The Florida Project

Šestiletá Moonee a její přátelé si užívají naplno letních prázdnin v sousedství dokonalého a barevného floridského Disneylandu. Temné stránky života dospělých, které se postupně dostávají na povrch, se v dětských očích rozpouštějí pod přívalem lumpáren, nekonečného potulování, zábavy a neodolatelných kopečků zmrzliny.

 

8. 3. 19:15 – Hora

Nikdy necítíte, že žijete, tak silně jako ve chvíli, kdy můžete zemřít. Cesta k nejvyšším vrcholům světa ve snímku, který sleduje vztah člověka a hor.

 

9. 3. 18:00 – Věčně tvá nevěrná

Krachující manželství se pokusí šíleným nápadem zachránit teta Marta, která naordinuje manželům Sašovi Rašilovi a Lence Vlasákové nevěru. Nový český film.

 

Aktuální program Kina Beseda