Měšťanská beseda facebook

 

Youtube

 

 

 

Měšťanská beseda > Aktuálně > Petr Spálený se vrací na pódia

Petr Spálený se vrací na pódia

(publikováno 12. 1. 2018)

 

Po dvou letech zdravotní pauzy se v polovině ledna vrátí na koncertní podia hudební skladatel, kytarista, flétnista, bubeník a zpěvák Petr Spálený. Hned druhý koncert, který pro své příznivce připravil, se uskuteční v Plzni. S doprovodnou skupiny Apollo Band i se ženou Miluškou Voborníkovou vystoupí 11. února v Měšťanské besedě. Zazní všechny jeho slavné hity.

Koncertní přestávku si u hudebníka, který se pohybuje napříč různými žánry od popmusic přes rock po country, vynutily problémy se zády. Nerad o tom ale mluví a připomíná to. Při své tradiční skromnosti nechce, aby byl litován. I bez hraní před publikem se ale hudby v uplynulých měsících nevzdal.

 

Petr i nadále skládá nové věci. Hrát ale budeme především jeho nejznámější hity, které pro něj otextovali například Pavel Vrba, Zdeněk Rytíř, Josef Fousek, Michal Horáček a další,“ říká dlouholetý kapelník Apollo Bandu Pavel Krejča. Příchozí se tak mohou těšit například na písně Plakalo bejby, Dáma při těle, Kdybych já byl kovářem, Obyčejný muž, Josefína, Peggy, Až mě andělé nebo Dítě štěstěny. Miluška Voborníková pak připomene písně divadla Semafor. Zpívat bude každý zvlášť i ve společných duetech.

 

Petr Spálený & Apollo Band

11. 2. 2018 v 19:00