Měšťanská beseda facebook

 

Youtube

 

  

Měšťanská beseda > Aktuálně > Nepřehlédněte! Dali jsme do prodeje nové akce

Nepřehlédněte! Dali jsme do prodeje nové akce

 

(publikováno 12. 8. 219)

 

Srpen je v polovině, a i když je rok 2020 stále daleko, dali jsme už do prodeje akce, o které bývá velký zájem, a máte tak čas si vše naplánovat.

 

7. 1. 2020 19:00 Asonance

Skupina Asonance patří k nejstarším skupinám působícím na české folkové scéně. Byla založena na podzim roku 1976 a brzy se stala uznávaným interpretem irských a skotských balad, tanců a instrumentálních skladeb jako jsou reel, jig nebo hornpipe.

 

19. 1. 2020 19:00 Dámská šatna

Jestlipak víte, která místnost v divadle je opravdu ta nejdůležitější? Kde se všechno probírá, posuzuje, ovlivňuje a rodí? Tím tajemným a vzrušujícím místem je dámská šatna. Skrze setkání a rozhovory v divadelní šatně můžete nahlédnout do osudů čtyř hereček.

V hlavních rolích Daniela Kolářová, Dana Batulková, Evellyn Pacoláková a Petra Tenorová.

 

26. 1. 2020 19:00 Radůza & Band

Oblíbená písničkářka se vrací do Měšťanské besedy, kde představí se svou kapelou průřez dosavadní tvorbou. Zazní nejen písně z několika posledních alb, ale i písničky z prvních desek. Radůza se zvládne doprovodit hned na několik hudebních nástrojů, její zpěv hřmí, ale i jemně vypráví dojemné příběhy, jako například v nádherných baladách Madeleine nebo Jeannine, které se staly skvostem jejího repertoáru.

 

3. 2. 2020 19:00 Vojtěch Dyk & B-Side Band: 10 let Beat ve swingu

Bandleader Josef Buchta

Speciálním koncertem oslaví zpěvák Vojtěch Dyk a brněnský B-Side Band Josefa Buchty desetileté výročí spolupráce také v Měšťanské besedě v Plzni. Představí na něm program sestavený z nejúspěšnějších hitů uplynulé dekády. Zlatým hřebem bude sada současných tanečních songů, které všichni fanoušci dobře znají. Na pódiu navíc uvidíte originální projekce vtipně mapující průběh společné životní dekády.

 

5. 2. 2020 19:00 Tatarák na ex

Krutě upřímné představení Milana Šteindlera pro všechny, kdo ztratili iluze o světě i o životě. Úplně nová, sarkastická a ještě syrová stand-up comedy vznikla ve stejné produkci jako úspěšná komedie Caveman. Milan Šteindler a Vojtěch Záveský divákům servírují ty nejdůležitější potřeby člověka 21. století: cigára, chlast, drogy a sex, podpořené všudypřítomnou depresí, a to přímo z kuchyně a za syrova.

 

16. 2. 2020 19:00 Radka Fišarová

Recitál Rendez – vous

Komorně laděný koncertní program, který je věnovaný převážně francouzskému šansonu. V tomto programu Radka Fišarová přináší slavné písně z repertoáru šansonierky Edith Piaf, ale také známé i méně známé skladby, např. Charlese Aznavoura, Mireille Mathieu či zhudebnělé básně Jacquese Préverta. Naleznete zde i několik melodií z francouzských filmů. Písně zazní jak ve francouzském originále, tak s českými texty.