Měšťanská beseda facebook

 

Youtube

 

  

Měšťanská beseda > Aktuálně > Když přijde sekretářka, mění se oslava v tragikomedii

Když přijde sekretářka, mění se oslava v tragikomedii

(publikováno 2. 10. 2018)

 

Podnikatel Francky, zubař David a advokát Yvan jsou bratři. Jednoho dne se sejdou na rodinné oslavě, a to včetně manželek, které ale k sobě moc přátelství nechovají a své muže drží zkrátka. Už to slibuje zajímavý průběh oslavy. Ale pořád je to slabý odvar proti tomu, když na oslavu dorazí Natálie – mladá atraktivní Franckyho sekretářka. Jakou paniku způsobí, uvidí plzeňští milovníci divadla v komedii Příbuzné si nevybíráme počátkem listopadu. Jedna z nejoblíbenějších inscenací Agentury Harlekýn bude k vidění v Měšťanské besedě. 

Harlekýn produkuje už řadu let divadelní a hudební představení s umělci z různých pražských i mimopražských divadel. Inscenaci Erica Assouse uvedl Harlekýn premiérově již v roce 2009. Od té doby stále plní divadelní sály. Nejen díky zápletce a skvělému humoru, ale i díky skvělému obsazení. V komedii mimo jiné vystupují Svatopluk Skopal, Václav Vydra, Jan Čenský, Eva Janoušková, Simona Postlerová, Martin Zahálka nebo Jana Boušková.

Natálii v komedii alternují tři mladé talentované a atraktivní herečky. Jakmile tedy Natálie vstoupí na podium, strhne na sebe veškerou pozornost. Tedy zejména manželek. Muži totiž reagují na její příchod značně zdrženlivě, až skoro odmítavě. A to je ženám podezřelé. „Začne se řešit, čí je to vlastně milenka. Rodí se různé teorie, otevírají se různá témata a začne se prát špinavé prádlo,“ popisuje Václav Vydra. A rodinná idyla a slavnostní nálada je pryč.

 

Příbuzné si nevybíráme

4. 11. 2018 v 19:00