Měšťanská beseda facebook

 

Youtube

 

  

Měšťanská beseda > Aktuálně > Blíží se koncert století. Chick Corea zahraje v Plzni sólově

Blíží se koncert století. Chick Corea zahraje v Plzni sólově

(publikováno 7. 11. 2018)

 

Už za necelé dva týdny vystoupí v Plzni jedna z největších ikon současné hudby klavírista Chick Corea. Mnohonásobný držitel ceny americké hudební akademie Grammy představí v Měšťanské besedě 14. listopadu sólový recitál. Vstupenky na tuto hudební událost můžete stále ještě zakoupit a navíc můžete získat i slevu na další mimořádný koncert, který se v Besedě koná o den později.

Koncert Chicka Corey je výjimečný i nabídnutým programem. Dnes 77letý hudebník sice v Čechách už několikrát hrál, ale vždy s kapelou. Tentokráte však vystoupí sólově. Bude hrát hlavně své skladby, ale doplní je i hudbou některých muzikantů, kteří ho za jeho bohatou kariéru ovlivnili.

Hudba světového formátu zazní v Besedě i následující večer. Shodou okolností se sešly termínově koncerty Chicka Corey a jednoho z nejlepších saxofonistů na světě Macea Parkera, který vystoupí hned 15. listopadu. Pokud byste rádi slyšeli oba muzikanty, můžete si vstupenky na oba koncerty pořídit s 20procentní slevou. Kdo si koupí vstupenku na Chicka Coreu, dostane slevu na vstupenku ke stání na Parkera. Slevu lze získat v předprodeji přímo v Besedě v Kopeckého sadech nebo v infocentru na náměstí Republiky v Plzni.

 

Chick Corea: Solo Piano

14. 11. 2018 v 19:30