Měšťanská beseda facebook

 

Youtube

 

  

Měšťanská beseda > Aktuálně > Bavič Zdeněk Izer má novou show Na plný coole

Bavič Zdeněk Izer má novou show Na plný coole

(publikováno 16. 5. 2018)

Komik a imitátor Zdeněk Izer představil nedávno v předpremiéře nový zábavný pořad. Nese název Na plný coole a na plný plyn se s ním bavič rozjede po českých sálech v květnu. Plzeňané se na nezaměnitelný humor Zdeňka Izera mohou těšit po letních prázdninách, a to konkrétně 25. září v Měšťanské besedě. Předprodej vstupenek začal v těchto dnech.

Jako již tradičně neprozrazuje Zdeněk Izer příliš konkrétního z nového programu. „Už řadu let dělám svá show stejně nebo velmi podobně. I když tam budou úplně nové vtipy, nové scénky, nové parodie, nové kostýmy, nové imitace, budu se trefovat zase do jiných lidí, tak pořád za tím bude ten samý Izer. Kdo mě zná, ví, na jaký tip pořadu jde. Co k tomu říkat víc? Ať lidi přijdou. Uvidí,“ říká bavič.

Prozrazuje jen, že podobně jako v předešlém pořadu Autokolektiv bude i nyní vystupovat sám. Aby se tedy stačil převlékat, budou vystoupení doplňovat videoprojekce. Dříve vystupoval vždy ve dvojici. Naposledy s Luďkou Kuralovou a pak se zpěvačkou Šárkou Vaňkovou. Před třemi roky se ale úplně osamostatnil.

Se Šárkou jsme jezdili přes šest let, a i kdybych dál vymýšlel cokoliv nového, zas tak nové by to nebylo. Bylo by to zase se Šárkou,“ vysvětlil tehdy odklon k one man show Izer. Formát jednoho muže na pódiu ho prý lákal už delší dobu. Chtěl si ho vyzkoušet. Nyní se s odstupem času ujistil, že mu celkem vyhovuje.

 

Zdeněk Izer: Na plný coole

25. 9. 2018 v 19:00