Měšťanská beseda facebook

 

Youtube

 

Banner KF 2018

 

Měšťanská beseda > Aktuálně > Abonmá a vouchery v Kině Beseda

Abonmá a vouchery v Kině Beseda

Vychutnejte si naplno kvalitní projekce z významných světových divadel a operních domů a ještě ušetřete! Díky předplatnému a voucherům do Kina Beseda můžete ušetřit až 20 procent! V současné době můžete využít těchto slev:

 

1.       Bolšoj balet 2016 / 2017

Užijte si unikátní baletní atmosféru Velkého divadla v Moskvě na plátně Kině Beseda. Abonmá na 7 projekcí za výhodnou cenu 1 400,- je v prodeji až do 30. září 2016. Kromě slevy získáte i jistotu stejného místa v sále.

 

2.       Opera a operní koncerty 2016 / 2017

Tento operní balíček nabízí 5 oper z londýnského Royal Opera House a navíc ještě dva záznamy skvělých operních koncertů: Jonas Kaufmann – Večer s Puccinim a Tři hvězdy v Mnichově, na němž vystoupili Anna Netrebko, Jonas Kaufmann a Thomas Hampson. Abonmá na 7 projekcí za výhodnou cenu 1 400,- je v prodeji až do 10. října 2016. Kromě slevy získáte i jistotu stejného místa v sále.

 

3.       Světové malířství na plátnech kin 2016 / 2017

Díky tomuto cyklu přenosů můžete navštívit světové výstavní síně a muzea, a to pěkně v pohodlí sálu Kina Beseda. Abonmá na 12 projekcí za výhodnou cenu 2 400,- je v prodeji do 25. října 2016. Kromě slevy získáte i jistotu stejného místa v sále.

 

4.       Vouchery

Nově můžete využít hned dvou typů voucherů – na 5 a na 10 projekcí. Sami si tak můžete sestavit svůj vlastní program! Vybrat si můžete jakoukoli projekci z cyklů Bolšoj balet 2016 / 2017, Opera a operní koncerty 2016 / 2017 a Světové malířství na plátnech kin 2016 / 2017. Vouchery jsou navíc přenosné a hodí se i jako skvělý dárek!

Voucher na 5 projekcí dle vlastního výběru si můžete pořídit za výhodnou cenu 1 150,- a voucher na 10 projekcí dle vlastního výběru za skvělých 2 150,-!

Před návštěvou projekce je nutné s voucherem přijít do Předprodeje vstupenek na náměstí Republiky 41 či na pokladnu v Měšťanské besedě a vyzvednout si vstupenku na vybranou projekci. Místa v sále nejsou garantovaná, proto si vstupenky vyzvedněte co nejdříve.

Na jeden voucher lze čerpat vždy jen jednu vstupenku na konkrétní projekci.

Vouchery jsou platné do 1. 6. 2017, přičemž voucher na 5 projekcí je možné zakoupit do 30. dubna 2017 a voucher na 10 projekcí do 9. března 2017.

 

Ke všem abonmá i oběma voucherům získáte navíc zdarma vstup na záznam koncertu Pražské jaro: BBC Symphony Orchestra (20. 11. 2016) v Kině Beseda. Kapacita v sále je omezená, a proto je potřeba vyzvednout si vstupenku v dostatečném předstihu. Vstupenku získáte v Předprodeji vstupenek na náměstí Republiky 41 či na pokladně v Měšťanské besedě oproti předložení Vaší abonentky či voucheru.

 

 

Podmínky využití abonmá a voucherů:

1.       Abonmá i vouchery lze zakoupit pouze na pokladně v Předprodeji vstupenek na náměstí Republiky 41, přičemž voucher je pak ještě nutné proměnit za vstupenku na vybranou projekci. 

2.       Při koupi abonmá či voucheru je nutné vyplnit formulář pro případ, že dojde k neplánové změně programu a abychom Vás mohli kontaktovat. Bez vyplnění formuláře Vám abonmá ani voucher nebude prodán.

3.       Abonmá i vouchery jsou přenosné. Na jedno abonmá či voucher lze čerpat vždy pouze jednu vstupenku na konkrétní projekci.

4.       V případě ztráty voucheru Vám z technických důvodů nebude vystaven nový voucher. Zároveň zaniká nárok na zbývající projekce.

5.       Změna programu vyhrazena. V případě zrušení projekce bude nabídnut náhradní termín, případně náhradní projekce. Vstupné se nevrací.

6.       Držitel voucheru je povinen sledovat aktuální program Kina Beseda. V případě, že po skončení sezóny 2016 / 2017 mu zbude nárok na čerpání projekcí, nárok na tyto projekce propadá. Peníze za nevyčerpané projekce se nevracejí.

7.       Na abonmá ani voucher se nevracejí peníze a nelze je za peníze směnit.

8.       Voucher bez identifikačního kódu, razítka a podpisu distributora či voucher poškozený je neplatný.

9.       Držitelé voucheru nemají automaticky rezervované místo v sále. Proto je vhodné vyzvednout si vstupenky na Vámi vybrané projekce co nejdříve. Vstupenky si vyzvedněte v Předprodeji vstupenek na náměstí Republiky 41 či na pokladně v Měšťanské besedě oproti předložení Vaší abonentky či voucheru.

10.   Při vstupu na vybranou projekci bude kontrolována jak vstupenky, tak i voucher, proto je nutné vzít s sebou na projekci i voucher. Pořadatel si vyhrazuje právo Vás bez platného voucheru nevpustit do sálu.